Kontakt

Kontaktinformation

Är du nyfiken på vad Centuri skulle kunna göra för dig och din organisation? Vi delar gärna med oss av vår kunskap, erfarenhet och idéer. Hör av dig till oss. Vi ser fram emot att höra av dig!

Tel: 08-545 516 40

E-post: info@centuri.se

Adress:

Centuri AB
Kungsholmsgatan 21
112 27 Stockholm

Sverige

Support

Är du redan kund hos oss och vill ha hjälp med något? Kontakta vår supportavdelning via mail eller telefon. Har du blivit ombedd av vår support att ladda ner Centuri supportprogram, klicka här.

Tel: 08-545 516 40, tryck 1

E-post: support@centuri.se

Kontakta oss



Kontakta nyckelpersoner direkt

Karin Malm

Kommunikation och marknad, Seniorkonsult
08-519 321 12 karin.malm@centuri.se

Magnus Linusson

Sälj och marknad
08-519 321 11 magnus.linusson@centuri.se

Anita Backman

Ekonomi och fakturafrågor
08-545 516 49 ekonomi@centuri.se

Ulf Westerberg

Seniorkonsult
08-545 516 46 ulf.westerberg@centuri.se

Elisabeth Nilsson

Seniorkonsult
08-545 516 45 elisabeth.nilsson@centuri.se
Tack för ditt meddelande, vi kontaktar dig inom kort!
Boka webbdemo:

Boka webbdemo idag så kommer du förstå styrkan med Centuri

Boka demo här Eller kontakta oss